Owczarek Podhalański na sprzedaż

polski owczarek podhalański na sprzedaż

Dlaczego mamy szczeniaki na sprzedaż?

„Polski Owczarek Podhalański” – to nasza największa pasja, jesteśmy oddani i wierni tej pięknej rasie.
Hodowla polega na dobieraniu jak najlepszych par rodziców, aby poprawić pewne cechy w stadzie hodowlanym. Jeśli w danym miocie uda się to osiągnąć, po prostu musimy zostawić sobie psa lepszej jakości niż poprzednie pokolenia. Wszystkie nasze mioty planujemy i powołujemy na świat w myśl tej zasady – robimy tylko takie mioty, aby zostawić sobie jednego, wyjątkowego szczeniaka, jeśli tylko taki się urodzi. Przeciętny miot Polskiego Owczarka Podhalańskiego to 6 szczeniąt. Oznacza to, że 5 pozostałych maluchów musi znaleźć swoje najlepsze domy na świecie i zostać członkami nowych rodzin. To właśnie wtedy i tylko wtedy mamy na sprzedaż szczeniaki owczarka podhalańskiego. Nigdy nie powołujemy do życia miotu, który ma być tylko sprzedany. Nie produkujemy, aby sprzedawać i zarabiać na hodowli. Miot robimy, aby znaleźć tego wyjątkowego szczeniaka i polepszyć kolejne pokolenia naszych psów.

 

Jak wygląda proces zakupu psa?

Jeśli jesteś zainteresowany jednym z naszych szczeniaków, skontaktuj się z nami mailowo lub zostaw nam wiadomość na Facebooku. Możesz oczywiście zadzwonić pod nr który możesz znaleźć w zakładce Kontakt. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli krótko się przedstawisz i opowiesz nam dlaczego wybrałeś właśnie Owczarka Podhalańskiego.

Jeśli tylko się dogadamy, że Ty chcesz szczeniaka od nas, a my takiego szczeniaka jesteśmy w stanie Ci zaoferować, będzie konieczny zadatek, abyśmy mogli Ci zapewnić miejsce na liście oczekujących (jeśli aktualnie nie ma psów na sprzedaż). Depozyt zabezpiecza obie strony. Tobie daje pewność, że dostaniesz swojego wymarzonego szczeniaka, a nam mówi, że jesteś poważnie zainteresowany i nie rozmyślisz się w ostatniej chwili.

Miejsce na liście oczekujących jest adekwatne do kolejności wpłacenia depozytu. Kolejność wybierania poszczególnych szczeniąt również jest adekwatna do miejsca na liście.

Zadatek jest bezzwrotny, oczywiście poza sytuacjami kiedy to z naszej winy nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci psa – jeśli nie ma wystarczającej liczby szczeniaków, jeśli nie mamy wybranej przez Ciebie płci w danym miocie. W takim wypadku możemy zaoferować Ci innego szczeniaka, innej płci, z innego/kolejnego miotu albo zwrócić zadatek w całości – decyzja należy do Ciebie.
Mamy zaufaną firmę transportową, z którą współpracujemy kilka lat. W porozumieniu z nimi załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty, planujemy opiekę w trakcie podróży, na lotnisku przed wylotem i po przylocie. Mamy doświadczenie w wysyłce szczeniąt nawet w najdalsze zakątki Świata, wliczając w to Alaskę czy Gwatemalę.

Owczarek Podhalański – Dostępne szczeniaki

Tutaj będziesz mógł znaleźć aktualnie dostępne szczeniaki Owczarka Podhalańskiego na sprzedaż. Sprawdź również aktualne i planowane mioty – Szczeniaki.

Wszystko na bieżąco u nas na Facebooku.

Owczarek Podhalański na sprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry